Mardom Decor - listwy przypodłogowe, sufitowe i inne

Mardom Decor - listwy przypodłogowe, sufitowe i inne

Kiedy urządzamy nasze mieszkanie lub planujemy remont związany z nową aranżacją wnętrza, trzeba także pamiętać o elementach wykończeniowych, które dopełniają całość prac włożonych w odświeżenie lub zaprojektowanie mieszkania czy domu. W tej kwestii niezawodnym producentem jest firma Mardom Decor, zaś takimi elementami są między innymi listwy przypodłogowe, listwy sufitowe, listwy karniszowe oraz inne elementy wchodzące w skład sztukaterii lub produktów wykończeniowych. W tym artykule podpowiemy Ci, dlaczego warto wybrać listwy Mardom Decor oraz czym się one charakteryzują.
Sprawdź już dziś naszą ofertę
Sprawdź listwy sufitowe Mardom Decor

Mardom Decor - listwy i inne produkty - charakterystyka

Jeśli chodzi o elementy wykończeniowe, znajdziemy w ofercie Mardom Decor listwy o różnych formach, wzorach i rozmiarach, a także z różnymi zdobieniami i ornamentami - szeroki wybór pozwala na odpowiednie dopasowanie listew i innych elementów sztukaterii do aranżacji i stylistyki wnętrza. Listwy sufitowe i listwy przypodłogowe, które są dobrze dobrane pod kątem wystroju mieszkania, sprawiają, że małym wysiłkiem jesteśmy w stanie osiągnąć niepowtarzalny efekt dekoracyjny. Doświadczeni projektanci i architekci chwalą listwy Mardom Decor i chętnie korzystają z oferowanych przez nie rozwiązań. Większość produktów tej firmy wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa, które jest zarówno elastyczne, jak i trwałe. Wykorzystany w nich polimer gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia oraz inne czynniki zewnętrzne, takie jak niekorzystne warunki atmosferyczne w postaci wilgoci lub nasłonecznienia. Wszystkie listwy Mardom Decor nadają się do malowania, dlatego w każdej chwili możesz zmienić ich kolor na inny - taki, który najlepiej uwydatni walory Twojej aranżacji.

Listwy przypodłogowe Mardom Decor

Największą zaletą listew przypodłogowych Mardom Decor jest oczywiście wyszukana estetyka i piękne wzornictwo, które pozwala na estetyczne wykończenie danej przestrzeni, ale nie należy zapominać o tym, że listwy przypodłogowe pozwalają także ukryć elementy, które nie powinny pozostać na widoku, takie jak kable. Mardom Decor listwy przypodłogowe są elastyczne i trwałe, dlatego trudno także o ich zniszczenie, co może stanowić problem w przypadku listew podłogowych.

Listwy sufitowe Mardom Decor

Jeśli chodzi o listwy sufitowe oraz listwy karniszowe Mardom Decor, to poza funkcją dekoracyjną, pełnią one także funkcję maskującą prowadnice karniszy, firan, zasłon, rolet i żaluzji. Dzięki temu na widoku pozostaje tylko elegancka listwa sufitowa Mardom Decor, która przykrywa niechciane elementy wyposażenia mieszkania. W ofercie na naszej stronie efekciarnia.pl znajdziesz również listwy oświetleniowe Mardom Decor, które w połączeniu z zamontowaną taśmą LEDową potrafią pięknie rozświetlić całe pomieszczenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SKORZYSTAJ JUŻ DZIŚ
Napisz do nas!
Nasza siedziba

św. Szczepana 2/3
61-465 Poznań
Polska