Kontakt

Chętnie udzielę wszelkich informacji

 

Adama Branickiego
Warszawa, mazowieckie, 02-972
Polska

09ACstart.jpg

Wilanów II

To nie była daleka przeprowadzka. Ale za to z mieszkania do domu. Rodzina dwa plus dwa i jeszcze plus dwa… koty, ma teraz swoje miejsce pod Warszawą.

   W spokojnej, zielonej okolicy znaleźli trzystu metrowy dom, który wymagał wykończenia. Nie ma tu gry kontrastów. To funkcjonalny dom blisko natury , zatem materiały, których użyto do urządzenia i wykończenia łączy jedno - czerpią z natury właśnie: solidne, dębowe połogi, cegła naturalnie formowana na ścianach salonu (taka sama jest również na elewacji budynku), kamień. Bazę kolorów stanowią szary i beżowy, ale ich monotonia została odważnie przełamana niezwykłymi wielkoformatowymi tapetami i tkaninami w intensywnych kolorach. Dodaje to wnętrzom lekkości i charakteru. Nie są to jedyne kolorowe dodatki – w oczy rzucają się też odrestaurowane przez tapicera krzesła w jadalni. We wszystkich częściach domu powtórzona jest także biel, co spaja całość. Jej elementy są w holu, kuchni, łazienkach. Część mebli była specjalnie zaprojektowana tak, by idealnie wpasowała się w atmosferę domu i rodziny, która w nim mieszka.

   Jest tu dużo światła, przestrzeni i pomieszczeń otwartych. Życie towarzyskie skupia się przy nowoczesnym, wbudowanym w ścianę kominku. Życie prywatne - na piętrze, gdzie urządzono pokoje dzieci i sypialnię gospodarzy. Aranżacja tych wnętrz to prostota form, szlachetne materiały i spokojne kolory.